Katalógy

Pokiaľ máte záujem o náš katalóg v tlačenej podobe a doteraz nemáte vytvorenú registráciu v našom e-shope, stačí kliknúť TU a registrácii si u nás vytvoriť. Registrovaným zákazníkom posielame nový katalóg automaticky. Hromadné rozosielanie katalógu Progress Cycle 2018 bude prebiehať začiatkom marca 2018.

V prípade, že máte záujem ešte o tohtoročný katalóg Progress Cycle 2017, napíšte nám prosím na adresu katalog@progresscycle.cz a my vám katalóg pošleme.

KATALÓG PROGRESS CYCLE 2017
V katalógu Progress Cycle 2017 nájdete ponuku značiek Giro, Bell, CamelBak, Blackburn, fi'zi:k, Selle Royal, crankbrothers, Manitou, Sci'con, VDO, Gore Bike Wear, Finish Line, Vittoria, G-Form a GU Energy. Katalóg si môžete stiahnuť do vášho počítača TU (PDF, 120 MB). Katalóg si môžete tiež prezerať online na platforme issuu (nižšie).

KATALÓG GIANT & LIV 2017
Katalóg Giant / Liv 2017 v elektronickej podobe si môžete stiahnuť do vášho počítača TU (PDF, cca 40 MB). Katalóg si môžete tiež prezerať online na platforme issuu (nižšie). Samostatný cenník vo formáte PDF je na stiahnutie TU.

KATALÓG GIRO SNOW 2016-2017
Katalóg zimnej kolekcie Giro, v ktorom nájdete prilby a okuliare pre lyžovanie a snowboarding. Katalóg je na stiahnutie TU (PDF, cca 25 MB) alebo si ho môžete prezerať online na platforme issuu (nižšie).