O nás

V spoločnosti Progress Cycle spájame tradíciu s budúcnosťou. Už pätnásť rokov sa podieľame na úžasnom rozvoji tak krásneho športu, akým je cyklistika. Boli pri boome horských bicyklov, boli sme pri tom, keď sa na hlavách cyklistov objavovali prvé prilby s logom Giro alebo Bell. A sme tu aj teraz, keď zažívame comeback cestnej cyklistiky, na popularite nadobúda cykloturistika ako spôsob aktívneho životného štýlu a v českých i slovenských mestách sa začínajú objavovať prvé elektrobicykle.

Progress Cycle si do svojho portfólia vyberá značky, ktoré kladú dôraz na technologicky a dizajnovo vyspelé riešenia, funkčnosť produktov a používateľskú prístupnosť. Také sú naše vlajkovej lode - Giant, Liv, Giro, Bell, CamelBak, CRANKBROTHERS, Blackburn, fi'zi: k,alebo športové oblečenie Gore Bike & Running Wear. Hoci každá z nich má svoju tvár, jedno majú spoločné: sú na špičke svojho oboru. Vieme to, pretože produkty, ktoré predávame, aj sami používame - na ceste i v teréne.

Predaja cyklistického tovaru za posledné roky ukazujú, že ste sa vo svojich športových nákupoch napriek všetkým ekonomickým otrasom neuskromnili vôbec, alebo len minimálne. Dokazuje to, že cyklistika je nielen športom - voľnočasovou aktivitou, ale pre veľa z nás aj životným štýlom, alebo aspoň jeho neoddeliteľnou súčasťou. My v Progress Cycle sa radíme práve do tejto kategórie. Medzi vás ...

David Dostál

marketing manager