GALIUS

GALIUS


GALIUS GALIUS GALIUS

O značce

Profesionálne masážne prostriedky

Špeciálne opaľovacie krémy

Kozmetika pre športovcov


Dlho sme hľadali, testovali a nakoniec sme pre vás doviezli!

Laboratóriá NAHORE PHARMA dostali za úlohu naformulovať produkty, ktoré budú spĺňať špecifické, ale pritom vysoké nároky športovcov. Produkty, ktoré fungujú za každého počasia. Produkty, ktoré prichádzajú do styku s potom počas závodu. A to všetko pri zachovaní plnej funkčnosti.

Šport nie je pre Galius len fyzickou aktivitou, ale činnosťou, ktorá zušľachťuje nielen telo, ale aj myseľ a zaisťuje bezchybnú kondíciu bez ohľadu na vek.

Pre laboratóriá NAHORE PHARMA je veľmi dôležitá spolupráca s univerzitami a športovými tímami - vďaka nej produkuje vysoko kvalitné výrobky, so zameraním na funkčnosť, kvalitu použitých materiálov a vysokú úroveň technológií presahujúcu základné normy určené Európskou úniou. To všetko za účelom spokojnosti zákazníka.

Výrobky Galius používajú profesionálni športovci špičkových teamov, rovnako tak ako nadšenci pre šport, ktorí chcú to najlepšie.

Galius vie, aká dôležitá je relaxácia, ktorá môže rozhodnúť o výsledku. Galius vie, aké požiadavky na fukčnost má cyklista, ktorý strávi na slnku väčšinu dňa - Galius produkty sú testované športovcami a na základe ich požiadaviek sú formulované.

Teraz prinášame na slovenský a český trh základné portfólio produktov Galius - výrobky, ktoré ponúkame sme skutočne vyskúšali - vieme, že fungujú a spĺňajú nároky a očakávania kladené športovcami.

E-SHOP

www.galius.com

www.galiussun.com/en